Zona de ajutor clienti JucariideJucarii.ro

Cariere - JucariideJucarii.ro

Cariere

Punem accent pe cooptarea în colectivul nostru a celor mai buni specialişti, oameni tineri şi plini de iniţiativă, dornici să activeze într-o companie tânără, dinamica şi în plină ascensiune pe piaţa jucăriilor din România.

Dorim să fim cei care recunosc în tineri valoarea şi entuziasmul, spontaneitatea şi creativitatea de care dau dovadă în rezolvarea problemelor. De aceea suntem întotdeauna interesaţi în completarea echipei.

În schimbul abilitaţilor tale îţi oferim oportunitatea de a lucra într-un mediu de lucru dinamic, alături de un colectiv tânăr, cu tehnologii de ultima generaţie şi sprijinit de un pachet de beneficii motivant.

În momentul de faţă căutam candidaţi pentru următoarele poziţii:

Operator telesales

Cerinţe:
     • Experienţă minim 2 ani în Telesales sau Telemarketing;
     • Excelente abilităţi de comunicare şi negociere;
     • Persoana organizată, cu atitudine pozitivă, orientată spre rezultate;
     • Cunoaşterea limbii bulgare (reprezintă un avantaj).
Responsabilităţi:
     • Identificarea potenţialilor clienţi în vederea creşterii vânzărilor şi actualizarea în permanenţă a bazei de date;
     • Contactarea potenţialilor clienţi pentru prezentarea serviciilor companiei;
     • Stabilirea întâlnirilor cu clienţii pentru Directorul de Vânzări;
     • Menţinerea relaţiei cu clienţii în vederea dezvoltării potenţialului de business;
     • Menţinerea legăturii cu Departamentul Operaţional pentru oferirea informaţiilor necesare.
Alte informaţii:
     • Salariu atractiv şi bonusuri în funcţie de performanţă;
     • Bonus lunar de performanţă;
     • Mediu de lucru dinamic.

Graphic designer

Cerinţe:
     • Cunoştinţe avansate de Adobe Illustrator, Adobe Photoshop;
     • Experienţa în domeniul graficii şi design-ului (realizare de layout-uri, machete grafice);
     • Studii în domeniul multimedia/arte plastice (reprezintă un avantaj);
     • Persoană creativă, atentă la detalii;
     • Cunoştinţe de limba engleză (nivel avansat), cunoştinţe de limba franceză (nivel elementar);
     • Capacitatea de a gestiona mai multe proiecte simultan şi de a lucra cu termene limită;
     • Spirit de echipă;
     • Crearea de template-uri, elemente grafice şi identităţi vizuale în Adobe Illustrator/Adobe Photoshop;
     • Integrarea elementelor de design în PowerPoint, Word şi Adobe InDesign;
     • Pregătirea machetelor pentru web/tipar;
     • Pachet salarial motivant, bonuri de masă;
     • Mediu de lucru dinamic;
     • Trimite CV-ul împreună cu portofoliul tău la adresa de e-mail: cariera@jucariidejucarii.ro

Lucrător depozit

Cerinţe:
     • Minim studii medii;
     • Cunoştinţe medii de operare PC - Word, Excel;
     • Capacitate de a lucra cu termene limită;
     • Capacitate bună de comunicare;
     • Capacitate de a lucra în condiţii de stress determinat de fluxul de activitate;
     • Spirit de echipă.
     • Verificarea cantitativă şi calitativă a produselor primite;
     • Recepţia mărfii şi întocmirea documentelor necesare;
     • Aranjarea mărfii şi depozitarea acesteia;
     • Pregătirea comenzilor în vederea coletării şi trimiterii;
     • Pregătirea produselor pentru livrare, pregătirea coletelor şi a documentelor de transport.

Dacă doreşti să aplici pentru un post în cadrul companiei noastre, trimite, te rugăm, CV-ul tău însoţit de o scrisoare de intenţie la cariera@jucariidejucarii.ro. Te asigurăm că toate datele trimise de tine vor fi tratate cu maximă confidenţialitate.

Articolul a fost vizualizat de 10392 ori
Consideri acest articol util?
Ultima actualizare: Luni, 22 Septembrie 2014

Nici o parte din acest site nu poate fi copiata sau reprodusa fara incuviintare scrisa.